Chutě na Sladké, Hubnutí a Pohyb Webinář ZDARMA

22 Shares

Provází tě nekonečné uzobávání během dne? Máš časté chutě na sladké? Hubnutí je na tvém denním režimu, ale stále se ti nedaří?
Byla jsem na tom stejně. Dnes mám zpět svých 55 kilo. O 10 kilo méně než před 5 lety. Dnes vím, jaké typy jídla mě unavují, vím co si dát na oběd, abych se cítila plná energie a neměla chuť na sladké. Mám přehled v tom, jaké potraviny konzumovat, abych nenabírala na váze a jídlo si stále na maximum užívala.

Chutě na sladké byl můj úhlavní nepřítel

Vždy to tak růžové ale nebylo. Nevěděla jsem, co mám jíst, abych neměla strach, že budu dál přibírat. Jedla jsem neskutečně málo. To nakonec během dne vedlo k tomu, že jsem měla neustálou potřebu uzobávat jídlo. Někdy to skončilo až tak špatně, že jsem se přejedla sladkostmi a večer usínala s bolavým žaludkem. Chutě na sladké mě provázeli celých 5 let i po zhubnutí.
Byla jsem frustrovaná, naštvaná sama na sebe z vlastní neschopnosti situaci řešit. Cítila jsem se méněcenná a bezradná jak z toho ven.

Chceš změnu? Začni dělat věci jinak

Věděla jsem, že pokud chci dosáhnout toho, čeho jsem doteď nikdy nedosáhla, musím začít dělat věci, které jsem nikdy nedělala.
Začala jsem hledat informace ze zahraničí, zkoušela je a vše postupně měnila. Díky tomu jsem došla až tam, kde jsem dnes. K 8 krokům, jak jednoduše zhubnout. Tyto kroky ti chci předat v těchto webinářích, které jsou zdarma.

Nenechej se nachytat slovem jednoduché. Jsou to jednoduché kroky, ale ne vždy snadné. Především ze začátku, kdy začleňujeme nové věci do našeho života. Všechno chce čas a dělat věci postupně, aby nás nezahltily.

Proto dneska začni s pouze s prvním krokem, u kterého ti řeknu, proč musíš mít své silné, „PROČ“ tuto změnu chceš. Kroků, webinářů je celkem 8 a budu je sem postupně přidávat.
Doufám, že si je užiješ na 100%. Teď už přejdi na 1. webinář, který na tebe čeká.
Hanka

Webináře zdarma

Máš 1. krok za sebou? Tak směle na 2. krok

Wau, dodívala jsi se do konce i na 2. krok. Super 3. krok už na tebe čeká

4. krok o tom, jak často cvičit a na co si dát pozor

V 5. kroku se dozvíš, proč diety dlouhodobě nefungují

V 6. kroku ti řeknu proč přestat hledat, dát se do akce, vytrvat a jak sníst celého slona

7. krok o tom, proč máš svému tělu dát čas na přeměnu a jak dlouho to bude trvat

8. krok, který ti nesmí uniknout. Začneme plánovat

22 Shares

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *