fbpx

Těhotenství a příprava na něj? Vše co potřebujete vědět díky konferenci Miminko maminko

Share on facebook
Share on email
Share on pinterest

Těhotenství a příprava na něj by neměla být podceněna. To, co dáme do vínku našemu miminku před jeho početím se nám může mnohonásobně vrátit v podobě pevného zdraví děťátka a bezproblémového těhotenství ženy.

Těhotenství a vše co o něm potřebujete vědět

Když jsme s Patrikem začali uvažovat o miminku, tak mi jako první bleskla hlavou výživa. Z hlediska výživy už to máme hodně vychytané, ale přesto jsem chtěla tělo po této stránce ještě víc vyživit a připravit. Věděla jsem že nezáleží pouze na mě, ale taky na Patrikovi. Na děťátko jsou přece vždycky dva. Nejen žena. Na to se podle nás s Žanetou často zapomíná. Proto se na to v online konferenci Miminko maminko zaměřujeme. Žanetu už znáte z našeho předešlého rozhovoru společně s Janou Dell Plotnárkovou na téma terapeutické diety GAPS. Rozhovor si můžete poslechnout tady.

Když žena otěhotní, tak se zájem v rodině hodně zúží na její osobu. Často je jí doporučováno ať se stravuje kvalitně, aby jí ani děťáku nic nechybělo.

Proč se ale na kvalitní stravu a celkově přípravu na těhotenství nezaměřit daleko dřív a to i s partnerem, který má na početí miminka stejný podíl?

V tomto vidíme s Žanetou velkou mezeru. Příprava na miminko se často soustředí pouze na období těhotenství a jen na ženu. Proto jsme se rozhodly pro vytvoření online konference Miminko maminko, kde budoucím rodičům nabízíme ty nejdůležitější informace od předních českých odborníků, kteří se na tuto oblast soustřeďují.

Konference Miminko maminko startuje tuto neděli 28.1. a bude probíhat až do 3. 2. 2018. Je plná kvalitních informací, které by neměly uniknout žádnému páru, který chce udělat pro zdraví svého miminka to nejlepší.

Všechno na jednom místě

Jsem ráda, že jsme se s Žanetou do tématu příprava na těhotenství, těhotenství, porod a šestinedělí pustily. Takto jsem zjistila mnoho užitečných informací, které bych si jen stěží sama někde nastudovala. Rozhodně by to nebylo tak příjemné a jednoduché, jaké je to teď. Všechny potřebné informace o těhotenství, porodu a šestinedělí na jednom místě. Stačí se jen zaregistrovat a užít si rozhovory v pohodlí svého domova nebo kdekoliv a kdykoliv jinde.

A o čem všem konference Miminko maminko je a na koho se můžete těšit? To si poslechněte v našem rozhovoru s Žanetou Kremsa.

Poslechni si rozhovor i na YouTube


Práva na hudbu
For Mimi by Twin Musicom is licensed under a Creative Commons Attribution licence (creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Artist: www.twinmusicom.org/
Whatdafunk by Audionautix is licensed under a Creative Commons Attribution licence (creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Artist: audionautix.com/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sbíráme cookie pro lepší fungování webu.