fbpx

Španělské Loučení po 8 Měsících Žití v Katalánsku

Share on facebook
Share on email
Share on pinterest

Španělsko. Země kam jsme se rozhodli přestěhovat a vyzkoušet si život u moře. Blíží se nám konec a já jsem začala být trošku sentimentální. Tak jako vždy, když se člověk s něčím loučí, snažím se i já si tohle místo co nejvíce užít. Hlavně moře. To mi bude chybět naprosto nejvíc.

Jak moc sentimentální? Tak moc, že jsem vzala kameru a rozhodla se posledních 10 dnů natočit každý den vlog. Zvu tě do svého soukromí. Pojď nahlídnout pod pokličku toho jak jsem tu s Patrikem žila a co jsem zažila. Změnilo se nám toho hodně. Hned po svatbě jsme vyrazili na svatební cestu do Kanady, po Kanadě jsme byli 14 dnů doma a pak jsme vyrazili autem do Španělska.

Na vlastní noze

Odřízla jsem si mosty za sebou i v mém podnikání. Do té doby jsem se osobně setkávala s klientkami a cvičila s nimi doma nebo v posilovně. Já jsem ale chtěla jít taky do online světa. Mé přání bylo rozjet web Hana Štipák naplno. Dostávat sem spoustu lidí, předávat hodnotné informace a dokázat se tím uživit.

Pokud pravidelně sleduješ můj blog, tak se krom tipů na to jak zhubnout, jak být spokojená ve vlastním těle, co si uvařit a jak si zacvičit dozvíš, jestli se mi tato cesta daří. Patrik totiž od března dělá sérii článků Jak vydělává blog. Na poslední se mrkni zde.

Španělsko : Česko (10:0)

Proč jsme se Rozhodli Žít ve Španělsku?

Jak se Žilo v 1.000.000 € domě bez Internetu

Jak se Změnilo Naše Stravování za 8 Měsíců ve Španělsku

Jak se Změní Tvůj Život, Když Vycestuješ 👜 do Ciziny

Jak Vytvářet Zvyky, aby Byly Dlouhodobé

Vyjít z Komfortní Zóny a Nebát se

Cvičením Nemusíš Trávit Hodiny, Když Chceš Zhubnout

Potřebuješ Nakupovat ve Zdravé Výživě, Když se Chceš Stravovat Zdravě?

Proč jsem Točila Webináře k mému Ebooku 8 Kroků, Jak Jednoduše Zhubnout?

Jak Na Přerušovaný Půst?

Jaké je mé Proč?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sbíráme cookie pro lepší fungování webu.