Španělské Loučení po 8 Měsících Žití v Katalánsku

Španělsko. Země kam jsme se rozhodli přestěhovat a vyzkoušet si život u moře. Blíží se nám konec a já jsem začala být trošku sentimentální. Tak jako vždy, když se člověk s něčím loučí, snažím se i já si tohle místo co nejvíce užít. Hlavně moře. To mi bude chybět naprosto nejvíc.

Jak moc sentimentální? Tak moc, že jsem vzala kameru a rozhodla se posledních 10 dnů natočit každý den vlog. Zvu tě do svého soukromí. Pojď nahlídnout pod pokličku toho jak jsem tu s Patrikem žila a co jsem zažila. Změnilo se nám toho hodně. Hned po svatbě jsme vyrazili na svatební cestu do Kanady, po Kanadě jsme byli 14 dnů doma a pak jsme vyrazili autem do Španělska.

Na vlastní noze

Odřízla jsem si mosty za sebou i v mém podnikání. Do té doby jsem se osobně setkávala s klientkami a cvičila s nimi doma nebo v posilovně. Já jsem ale chtěla jít taky do online světa. Mé přání bylo rozjet web Hana Štipák naplno. Dostávat sem spoustu lidí, předávat hodnotné informace a dokázat se tím uživit.

Pokud pravidelně sleduješ můj blog, tak se krom tipů na to jak zhubnout, jak být spokojená ve vlastním těle, co si uvařit a jak si zacvičit dozvíš, jestli se mi tato cesta daří. Patrik totiž od března dělá sérii článků Jak vydělává blog. Na poslední se mrkni zde.

Španělsko : Česko (10:0)

Proč jsme se Rozhodli Žít ve Španělsku?

Jak se Žilo v 1.000.000 € domě bez Internetu

Jak se Změnilo Naše Stravování za 8 Měsíců ve Španělsku

Jak se Změní Tvůj Život, Když Vycestuješ 👜 do Ciziny

Jak Vytvářet Zvyky, aby Byly Dlouhodobé

Vyjít z Komfortní Zóny a Nebát se

Cvičením Nemusíš Trávit Hodiny, Když Chceš Zhubnout

Potřebuješ Nakupovat ve Zdravé Výživě, Když se Chceš Stravovat Zdravě?

Proč jsem Točila Webináře k mému Ebooku 8 Kroků, Jak Jednoduše Zhubnout?

Jak Na Přerušovaný Půst?

Jaké je mé Proč?

Shrnutí
Datum hodnocení
Název
Video Vlogy ze Španělska
Hodnocení
51star1star1star1star1star

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *