fbpx

Shodit 5 Kilo Za 2 Měsíce? Bez Problému

Share on facebook
Share on email
Share on pinterest

shodit 5 kiloNázev článku možná zní jako otřepané klišé z reklamy na nápoj na hubnutí. Avšak kdo mě z mých článků už zná, tak ví, že žádné tyto hlouposti nepodporuji a ani je nikdy podporovat nebudu.

Já jsem si svého bývalého nepřítele pupíčka (nadváhu) dlouho u sebe neohřála. Naštěstí! Jako dítě jsem byla vždycky ta oplácanější, ale v průběhu puberty to bylo tak nějak akorát. Shodit 5 kilo 2 měsíce jsem se rozhodla, když jsem měla nadváhu 10 kilo.

Nabírat jsem začala až během mého posledního vztahu, který trvá doteď. Přece se říká, že láska prochází žaludkem, ne? A ona taky procházela. Jak, to si poslechni v tomto rozhovoru s mým mužem. Vraťme se ale zpátky k tomu, jak dlouho jsem si pupíčka nosila s sebou. Byly to zhruba dva roky, co jsem nosila přebytečnou váhu v podobě deseti kilo na svých bedrech. Samozřejmě tomu předcházelo období nabírání váhy, ale to jsem nějak neregistrovala. Vždycky se našla výmluva, proč mi váha zase ukazuje o pár stovek gramů navíc, než posledně.

Na začátku to šlo dolů rychle

V době, kdy jsem začala konečně něco s váhou dělat, jsem byla neskutečně překvapená, jak rychle to jde dolů. Během dvou měsíců jsem měla pět kilo dole a během dalších dvou posledních pět kilo pryč. Nějaký ten měsíc trvalo, než začaly být vidět první změny.

>>>Ale kolem půl roku, jsem měla deset kilo dole<<<

Podotýkám, že jsem se nijak netrápila a neuháněla cvičením. Ke shození deseti kilo mi stačilo „pouze“ zařadit pravidelný pohyb třikrát týdně. Tenkrát jsem ještě nijak extra stravu neřešila. Samozřejmě jsem už tenkrát nežila na rohlících a ovocných jogurtech, ale mé stravování oproti tomu, kde je dnes, bylo tenkrát hodně v plenkách.

 

komfortní zóna

Byla jsem ráda, že udržím nový návyk chodit třikrát týdně sportovat a měla jsem z toho neskutečnou radost. Bylo to poprvé v životě, co jsem se věnovala nějakému sportu soustavně a nevydržela u něho pár dní.

Věděla jsem svůj vyšší motiv, proč chci shodit 5 kilo za 2 měsíce

Když máte důvody PROČ cvičíte a stravujete se zdravě, není problém to dotáhnout do vysněného stavu zhubnout. Jen mít silné PROČ a pak i těch deset či více kilo shodíte bez problému. Máte nastavenou mysl na to, proč to děláte, za jakým výsledkem a co vám to přinese jak do osobního života, tak vám samotným. Já jsem si třeba připadala daleko sebevědomější.

Byla jsem hrdá na to, že jsem transformovala svoji postavu do podoby, kterou jsem ještě nikdy v životě neměla.

Cítila jsem se víc ženštěji, atraktivní pro svého přítele, ale taky sama pro sebe před zrcadlem! Což si myslím, že je to nejdůležitější, co mi to přineslo. Měla jsem radost sama ze sebe. Radost z toho, co jsem dokázala. Kam jsem sama sebe dokázala posunout, že jsem ve svém životě dokázala něco změnit. A že změnit životní styl nemusí být pro někoho zrovna jednoduché.

Musíte zařadit nové zvyky do svého života. Což ze začátku může i „bolet“, protože člověk dělá nejradši to, co důvěrně zná a nemusí u toho vydat extra energii navíc. Postupně jsem taky přicházela na to, jaké chyby jsem do té doby dělala! Můžete si o nich přečíst víc v mém eBooku zdarma, ke stažení zde.

Když ale něco opravdu chcete, není důvod toho nedosáhnout. Váš úspěch ovlivníte vždycky jen vy. Ano, ostatní vám ho můžou ztížit, ale zase je jenom na vás, jak se k tomu postavíte. Utečete nebo budete bojovat? Já ze začátku taky bojovala, než si okolí zvyklo, že jím jinak než dřív, že se pravidelně věnuji pohybu a ten čas si na něj udělám ať se děje, co se děje. Po čase z cesty ustoupili. Bylo to nepříjemné i pro mě. Stát si za svým. Neustoupit. Ale jedině tohle vás může posunout k tomu, že vytrváte a docílíte vaší vysněné postavy díky pár dobře zvoleným krokům.

s -h-

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sbíráme cookie pro lepší fungování webu.