fbpx

ScutumWear České Revoluční Funkční Prádlo [RECENZE]

Share on facebook
Share on email
Share on pinterest

Je to už týden, co jsme měli s Patrikem možnost vyzkoušet funkční trička od české značky Scutumm wear. K napsání rezence se dostávám teď. Na cestě ve vlaku do Prahy odkud na druhý den vyrážíme směr Amsterdam.

Scutumm Wear na cestě do Amsterdamu

Na cestu do Amsterdamu jsme se původně vydali kvůli Patrikové účasti judge na soutěži Formula Student. V úterý Patrik zjistil, že soutěž proběhne až za měsíc. Sekl se o jeden měsíc s předstihem. Takže letíme jenom na výlet. Přece nenecháme ty letenky propadnout.

Tričko od ScutumWear sbaleno s sebou. Proč? Protože jej chceme vyzkoušet i na normální trajdání po městě. Zatím jsme ho vyzkoušeli v Rakousku při přejezdu ze Španělska do Česka, kde jsme se zastavili na pár dní.

Scutumm Wear Revoluční České Funkční Prádlo

 

Scutumm Wear vyzkoušeno na horách

Vzali jsme ho s sebou na výjezd na horu. Na pomoc při převýšení 500 metrů nám bylo elektrické kolo. Teď si asi říkáš hahaha, to jste tričko určitě vyzkoušeli, když jste se vezli na elektrice. Omyl. Taky jsme si mysleli, že to bude brnkačka a spíš si odpočineme, ale opak byl pravdou.

Pořádně jsme si zamakali. Když nešlapeš, tak kolo prostě nejede. Navíc když člověk cítí tu rychlost, s kterou vyjíždí kopec, do kterého by se jinak belhal, tak ho to docela motivuje ještě víc přidávat.

Výsledek? Pokořili jsme vrchol 1300 m.n.m. a spocení jsme byli až do poslední nitky. Tedy nitky. Na Scutumm Wear tričku žádné necítíte. Je to jako vaše druhá kůže, což je i jejich slogan. Vaše druhá kůže. Naprosto přesné.

Scutumm Wear Revoluční České Funkční Prádlo

Vaše druhá kůže

Tričko je tak lehoučké a přilnavé na kůži, že jsem si připadala, že na sobě nic nemám. Nejvíc se mi na něm líbí prodloužený rukávek. Ten jsem zatím na žádném jiném funkčním tričku neviděla. Střih suprově zvýrazňuje křivky těla a pokud máte holky menší prsa, tak se správnou podprsenkou vám Scutumm Wear taky o jedno číslo nahoru pomůže. A to se hodí, ne?

Po výjezdu jsme zasedli a dali si černou kávu do hrnu s vysokohorskou přirážkou. Šest euro za dvě kávy se nám zdálo hodně, ale káva stála za to. Po prvním doušku jsme věděli, že nebudeme remcat a kávu dopijeme celou.

Scutumm Wear Revoluční České Funkční Prádlo

Kávu jsme popíjeli v dřevěné chatičce, aby nás neofouklo. Jakmile jsme vystrčili nosy ven, tak tričko už bylo krásně suché, což vidím jako velké plus. Většinou když jdeme na výšlap, tak zapomenu náhradní tričko s sebou. Pak se v cíli zastavím, chládnu a je mi zima. U Scutumm Wear trika se mi to nestalo.

Vyvíjeno pro armádu, teď i pro nás

Nicméně, tuto výhodu dnes mají všechna funkční trička, ale ve Scutumm Wear jsem se cítila jak v bavlnce. Ne nadarmo ve svém katalogu píšou „testováno v pekle pro vaše nebeské pohodlí”.

Oblečení Scutumm Wear bylo původně vyráběno pro armádu a dnes s výrobou přicházejí i k nám. Celkově po vyzkoušení funkčního trička je za mě toto tričko jednička. V jejich nabídce najdete další produkty jako jsou trička s dlouhým rukávem, podvlíkací kalhoty a zanedlouho přijdou úplně s novou řadou hedbávných triček a tenkých mikin.

Za mě pět hvězdiček z pěti a už se těším až vyzkouším další produkty.

Podívej se na recenzi ve videu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sbíráme cookie pro lepší fungování webu.