Program Whole30 Jsem Vyzkoušela Po Narození Laury, u Stravování Bez Obilnin Jsem Zůstala Dodnes

19 Shares

Odmítnutí vakcín proti alergiím. Otěhotnění a hledání řešení, jak se zbavit alergií, které se začaly rozšiřovat na potraviny, které má Míša ráda. Peckovice, malvice a ořechy. Čas na Whole30.

Program Whole30 jsem vyzkoušela po narození Laury, u stravování bez obilovin jsem zůstala dodnes - jsem naprosto nadšená z dalšího podcastu v mé Hana Štipák SHOW. Michaela Luňáčková je autorka webu www.yummymummyfoodie.cz nádherná ženská, která tě dostane :)

Jediné řešení, které tenkrát před lety Míša od doktorů na své alergie dostala, bylo řešení vakcínami. Vakcínami, u kterých by nesměla následující tři roky Míša otěhotnět. To pro ni a jejího přítele nepřipadalo v úvahu, protože chtěli mít v brzké době miminko. Míša začala hledat jiné cesty, jak tuto situaci vyřešit.

Whole30 stravovací program, který tě zbaví cukrového démona v tvém těle.
Zdroj: www.whole30.com/books/

Program Whole30 to všechno nastartoval

Do rukou se Míši dostal program stravování Whole30, který jí ukázal něco nového.

Program stravování bez obilovin, pseudoobilovin, škrobů a mléčných výrobků. V době, kdy na tuto knihu Míša narazila měli s manželem už svoji maličkou Lauru. Lauře byly tři měsíce, když se Míša rozhodla program po důkladném prostudování vyzkoušet.

Za kvalitními a nejnovějšími informacemi do zahraničí

Kvalitní informace se v Česku hledají obtížněji, protože jich tolik není. Obzvláště ty, které se týkají stravování bez obilovin. Proto často člověk musí sáhnout po zahraničních zdrojích.

Díky webovým stránkám Whole30 a mamasWhole30, které provozují manželé Hartwig, Míša věděla, že maličké tímto stravováním neublíží. Míša Lauru kojila, tak vyvstávaly otázky, zda to nebude mít pro kojení negativní přínosy. Ba naopak.

Jídlo na prvním místě. Nastartuj své nové já bez obilovin!

Díky programu Whole30 měla Míša daleko víc mateřského mléka, zlepšil se jí spánek a měla daleko víc energie.

Po vyzkoušení stravovacího programu se Míša rozhodla, že trvale zůstane u stravování bez sacharidů. Tedy na stravování založeném na vysokém příjmu tuků, středním množství bílkovin a nízkém příjmu sacharidů ze zeleniny a ovoce.

Whole30 v reálném životě

Jak takový stravovací program přesně vypadá a jaké potraviny se u něj konzumují? Jak Míša zvládla nápor rodiny a jejich obavy při této změně stravování během kojení? To všechno se dozvíš v našem dnešním rozhovoru s Míšou Luňáčkou, kterou jsem díky jejímu úžasnému instagram účtu oslovila.

Její krásné fotky kvalitního jídla na paleo principech mě okouzlily. Její příběh na stránkách mě oslovil ještě víc. Nedalo mi to ji neoslovit osobně, abych se dozvěděla víc. Věřím, že vás Míšin příběh zajímá taky, tak se na něj vrhněte v podcastu.

 


Kde Míšu najdeš?

http://www.yummymummyfoodie.cz/ – nechej se inspirovat recepty na stránkách Míši

https://www.instagram.com/yummymummyfoodie/ – podívej se na její nádherné fotky na instagramu

https://www.facebook.com/yummymummyfoodie/?fref=ts – sledovat Míšu můžeš i na facebooku


Whole30, přečti si o něm víc

Kniha Jídlo na prvním místě – je základ, který by ti neměl uniknout. Může se ti tetelit na poličce stejně jako mě, Míši i Marušce z tohoto podcastu. Kniha o teorii programu Whole30. Kniha ti vysvětlí, jak tělo pracuje s přijatou energií z jídla a co se v našem těle děje při velké konzumaci zpracovaných sacharidů.

Whole30 – stravovací program uvedený v praxi. Jak s ním začít, jak si na něj připravit domácnost. Kniha plná receptů na 30 denní restart.


Kde nakupovat kvalitní suroviny online

Svět Plodů – eshop, kde nakoupíš oříšky, sušené ovoce a podobné dobroty. Já nakupuju ořechy jen zde 🙂

www.nasemaso.cz – eshop s kvalitním masem z Česka

www.rohlik.cz – eshop s velkým sortimentem potravin z české i zahraniční produkce.

www.sklizeno.cz  – eshop, ale i kamenné prodejny se zdravou výživou a místními produkty. Zlíňáci jej najdou v nákupním centru Zlaté Jablko.

www.honestmarket.cz – eshop se zdravou výživou. Potraviny bez chemie, lepku, laktózy a cukru.

Spiralizér Hana Štipák Obchod
Paleo mě přivedlo k věcem, které jsem neznala. Miluje Tvá rodina špagety? Vyzkoušej tento spiralizér. Já jsem ho dostala od manžela před několika lety a například cuketové špagety prostě milujeme!

For Mimi by Twin Musicom is licensed under a Creative Commons Attribution licence (creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Artist: www.twinmusicom.org/
Whatdafunk by Audionautix is licensed under a Creative Commons Attribution licence (creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Artist: audionautix.com/

19 Shares

2 thoughts on “Program Whole30 Jsem Vyzkoušela Po Narození Laury, u Stravování Bez Obilnin Jsem Zůstala Dodnes

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *