fbpx

Posilovací Guma Na Cvičení [VIDEO YouTube]

Share on facebook
Share on email
Share on pinterest

K domácímu cvičení není potřeba nákladných pomůcek. Zapotit se dá v domácím prostředí i bez nich. Pokud chceš své cvičení něčím novým ozvláštnit nebo jej udělat zajímavějším zkus použít posilovací gumu. Ve videích níže, které jsem pro tebe nachystala, najdeš celé sestavy cvičení, kde je posilovací guma v hlavní roli.

Lehké a přenosné

Cvičení s posilovací gumou je velmi přínosné v jejich lehké přenositelnosti. Takže pokud cestuješ nebo rád cvičíš venku jako já, tak je posilovací guma přesně pro tebe. Já jsem posilovací gumy koupila pár let zpět v lidlu, během jejich týdnu se zaměřením na sport. Každopádně najdeš je ve většině obchodů se sportovním vybavením nebo na sportovních e-shopech. Každá posilovací guma má jinou barvu, čímž udává svoji sílu.

Inspiruje se ve videu

Na mém youtube kanále najdeš několik video cvičení, mezi které patří taky i ty s posilovací gumou. Hledat je nemusíš, dala jsem ti je rovnou sem. Takže si je stačí pustit a dát se do toho. Pro začátek ti bude stačit jedna dlouhá guma a jedna krátká. Krátkou gumu nejčastěji využívám na posilování dolních končetin. Super jsou gumy v tom, že můžeš zároveň posilovat dolní končetiny s krátkou gumou a s dlouhou horní končetiny a svaly trupu. Ve videích taky uvidíš, jak se dají gumy zmenšovat a tím zvyšovat jejich síla.

Posilovací guma, jako pomůcka v mých cvičeních

Mám pro tebe super motivaci pro cvičení na následující týden. Videa jsou dvě, takže je můžeš v průběhu týdne střídat. Intenzitu zvýšíš počtem opakování daného cviku nebo počtem opakování celého cvičení za sebou (tzn. dáš si celou sestavu třeba 5x za sebou).

A teď už se dej do toho . Není na co čekat. Těším se na tebe ve videu.

 

 

2. video

Motivace pro ty komu se nechce 🙂

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sbíráme cookie pro lepší fungování webu.