fbpx

Pavla Kladivová Snažím se v Životě Pořád Posouvat Dál

Share on facebook
Share on email
Share on pinterest

Je to tomu osm měsíců, kdy jsem naposledy vydala podcast. Před osmi měsíci zbývalo pár týdnů do narození mého prvního miminka Olivera. Nastalo utišení na straně blogu, ale o to větší energie se přesunula směrem k mateřským povinnostem. O každodenní náplň bylo z rázu postaráno a já ani nevěděla, jak jeden den střídá druhý. Ráda bych občas pracovala na blogu, říkala jsem si, ale energie navíc nebylo. Pak mi přistala v emailové schránce nabídka. Viděla jsem jméno Pavla Kladivová a hned jsem věděla oč tu běží.

Posunout se dál

Ani na chvíli jsem nezaváhala a po pár dnech na nabídku odepsala: ano, moc ráda s Pavlou udělám rozhovor. V hlavě mi běžela myšlenka, že je čas se posunout dál. Věta, kterou žije i Pavla Kladivová. Pár týdnů na to uběhlo jako voda a já i s Patrikem a malým vcházela do Arény Pavly Kladivové v centru Prahy.

Říkala jsem si, jaké to asi bude po těch měsících kdy jsem s nikým rozhovor nedělala. Jaké to bude dělat rozhovor s Oliverem v pozadí? Zvládnem to? Zvládli!

Dlouho jsem přemýšlela nad tématem rozhovoru. Pavla Kladivová je sportovkyně od dětství, zkušeností na rozdávání, ale mě pořád nejvíc baví životní příběhy. Příběhy o tom, proč děláme to, co právě děláme, co nás k tomu vede a jak se vypořádáváme s tím, když se začne nedařit.

Pavla Kladivová a její Aréna

Aréna Pavly Kladivové byla ideálním místem na natočení našeho rozhovoru. Toto místo má příjemný „feeling“, který všechny tělocvičny, tak jako jiná místa, nemají. Zasedly jsme na posilovací lavice a rozhovor mohl začít. Co se v něm dozvíte?

Jakým sportům se Pavla věnovala a jakému se stále aktivně věnuje teď. O tom jak trénuje i čtyřikrát denně. Co je pro ni na sportu prioritní. Jak se dívala na cvičení před 10 lety, nyní a co se na něm změnilo. Proč jsou pro ni důležitou součástí kompenzační cvičení. Jaký byl její největší životní kopanec, který ji nakonec posunul kupředu. Jak ovlivňují těžké tréninky menstruaci u žen. Jakým vývojem si prošlo její stravování a co jí ve stravování nejvíce vyhovuje teď. Jaký má postoj k suplementům ve stravě a do jaké míry výběr jídla dokáže ovlivnit fungování během dne a také cvičení. Co ji přivedlo k založení Arény Pavly Kladivové. Jak vypadaly začátky v aréně. Jaká je její filozofie a jaké má vize do budoucna.

Rozhovor s Pavlou byl velmi příjemný. Věřím, že si v něm každý najde kousek pro sebe, který ho může posunout dál. Pavli ještě jednou velké díky.

Jednotlivé pobočky, tréninky a více o Aréně Pavly Kladivové, najdeš tady na oficiálních stránkách Arény. Pavlu můžeš taky sledovat na facebooku, kde má stránku Pavla Kladivová athlete’s diary


Práva na hudbu
For Mimi by Twin Musicom is licensed under a Creative Commons Attribution licence (creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Artist: www.twinmusicom.org/
Whatdafunk by Audionautix is licensed under a Creative Commons Attribution licence (creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Artist: audionautix.com/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sbíráme cookie pro lepší fungování webu.