Pavla Kladivová Snažím se v Životě Pořád Posouvat Dál

0 Shares

Je to tomu osm měsíců, kdy jsem naposledy vydala podcast. Před osmi měsíci zbývalo pár týdnů do narození mého prvního miminka Olivera. Nastalo utišení na straně blogu, ale o to větší energie se přesunula směrem k mateřským povinnostem. O každodenní náplň bylo z rázu postaráno a já ani nevěděla, jak jeden den střídá druhý. Ráda bych občas pracovala na blogu, říkala jsem si, ale energie navíc nebylo. Pak mi přistala v emailové schránce nabídka. Viděla jsem jméno Pavla Kladivová a hned jsem věděla oč tu běží.

Posunout se dál

Ani na chvíli jsem nezaváhala a po pár dnech na nabídku odepsala: ano, moc ráda s Pavlou udělám rozhovor. V hlavě mi běžela myšlenka, že je čas se posunout dál. Věta, kterou žije i Pavla Kladivová. Pár týdnů na to uběhlo jako voda a já i s Patrikem a malým vcházela do Arény Pavly Kladivové v centru Prahy.

Říkala jsem si, jaké to asi bude po těch měsících kdy jsem s nikým rozhovor nedělala. Jaké to bude dělat rozhovor s Oliverem v pozadí? Zvládnem to? Zvládli!

Dlouho jsem přemýšlela nad tématem rozhovoru. Pavla Kladivová je sportovkyně od dětství, zkušeností na rozdávání, ale mě pořád nejvíc baví životní příběhy. Příběhy o tom, proč děláme to, co právě děláme, co nás k tomu vede a jak se vypořádáváme s tím, když se začne nedařit.

Pavla Kladivová a její Aréna

Aréna Pavly Kladivové byla ideálním místem na natočení našeho rozhovoru. Toto místo má příjemný „feeling“, který všechny tělocvičny, tak jako jiná místa, nemají. Zasedly jsme na posilovací lavice a rozhovor mohl začít. Co se v něm dozvíte?

Jakým sportům se Pavla věnovala a jakému se stále aktivně věnuje teď. O tom jak trénuje i čtyřikrát denně. Co je pro ni na sportu prioritní. Jak se dívala na cvičení před 10 lety, nyní a co se na něm změnilo. Proč jsou pro ni důležitou součástí kompenzační cvičení. Jaký byl její největší životní kopanec, který ji nakonec posunul kupředu. Jak ovlivňují těžké tréninky menstruaci u žen. Jakým vývojem si prošlo její stravování a co jí ve stravování nejvíce vyhovuje teď. Jaký má postoj k suplementům ve stravě a do jaké míry výběr jídla dokáže ovlivnit fungování během dne a také cvičení. Co ji přivedlo k založení Arény Pavly Kladivové. Jak vypadaly začátky v aréně. Jaká je její filozofie a jaké má vize do budoucna.

Rozhovor s Pavlou byl velmi příjemný. Věřím, že si v něm každý najde kousek pro sebe, který ho může posunout dál. Pavli ještě jednou velké díky.

Jednotlivé pobočky, tréninky a více o Aréně Pavly Kladivové, najdeš tady na oficiálních stránkách Arény. Pavlu můžeš taky sledovat na facebooku, kde má stránku Pavla Kladivová athlete’s diary

0 Shares

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *