fbpx

Ořechy a Semínka Jsou Jako Drahokamy Otty Janík

Share on facebook
Share on email
Share on pinterest

Jednoduše se propadá jejich chuti a někdy se přistihneme, že se od nich nedokážeme odtrhnout. Nevím kde jsem to četla, ale mezi řádky se psalo, že ořechy a semínka jsou jako drahokamy. Proto by se s nimi tak mělo i zacházet.

Ořechy a semínka ze Světa Plodů

Se zvyšujícím se zájmem o zdravé stravování se taky zvyšuje zájem o přírodní ořechy a semínka. Samozřejmě není ořech jako ořech a proto jsem si pro dnešní rozhovor pozvala Ottyho.

Otty je spoluzakladatel obchodu a online e-shopu Svět Plodů. Objednáváme od nich s radostí již několik let ořechy, semínka a další suché plody. Už při první objednávce se mi velice líbilo jak komunikují se zákazníkem. V dopise přiloženém v zásilce se ptají jestli všechno proběhlo v pořádku a co můžou zlepšit. K objednávce přikládají taky malé vzorky svých produktů zdarma k ochutnání, což každého mile překvapí.

Ořechy a Semínka Jsou Jako Drahokamy

Vztah se zákazníkem, který funguje

Díky jejich spolehlivosti a vztahu, který dokážou se zákazníkem navázat, jsme jejich věrní a spokojení zákazníci. Jejich služba na telefonu, když potřebujete poradit s výběrem, je taky k nezaplacení.

Od založení Světa Plodů uběhlo pět let, ale kluci stále jedou na plno. Snaží se vymýšlet nové věci, kterými by vám vyšli vstříc a které vás zaujmou. Mezi jejich sortimentem dnes nenajdete pouze jen ořechy a semínka. Svůj sortiment rozšířili o sušené ovoce, kokosové produkty pro milovníky kokosu jako jsem já, přírodní kosmetiku, raw tyčinky a ořechová másla vlastní výroby, kakaové produkty, čaje a mnoho dalšího.

Já ze Světa Plodů objednávám veškeré ořechy a semínka, které doma používáme. Naposledy jsem připravovala nevařený Pudink z Černého Rybízu a Lněného Semínka, který najdeš tady. Vyzkoušet taky můžeš oblíbené řízky obalované v mandlové mouce, kterou dělám z celých mandlí tady. A nebo vepřové kuličky s italskými bylinkami v sezamové krustě. Recept na ně najdeš tady.

Jak ořechy vybírat, skladovat a od čeho se vyvíjí jejich cena

S Ottym jsme se seznámili nedávno a já jsem ráda, že jsem mohla opět potkat člověka, který dělá svoji práci srdcem. V rozhovoru jsme se zaměřili na to, jak správně ořechy skladovat, jaká je jejich trvanlivost a jak ořechy správně vybírat. Taky se dozvíš od čeho se odvíjí cena ořechů, která je proměnlivá.

Ořechy a Semínka Jsou Jako Drahokamy

Ottyho jsem se taky nakonec zeptala na to, kde vznikl nápad na distribuci ořechů do České republiky a jaké byly jejich začátky. Zlíňákům by rozhodně neměla uniknout prodejna ve Zlíně a nově připravovaná prodejna v Olomouci. Samozřejmě můžete ze Světa Plodů nakoupit přes jejich e-shop a vybrat si z pohodlí vašeho domova.

Ořechy ze Světa Plodů si můžeš objednat tady. Nezapomeň si k objednávce vybrat svoji ochutnávku zdarma. Když si něco zakoupíš ze Světa Plodů přes modrý odkaz, který tě převede na jejich stránky, tak z toho budu mít provizi. Tebe to nestojí nic navíc, ale můžeš takto podpořit tvorbu mých podcastů.

Kde najdeš Svět Plodů

Kamenný obchod najdeš ve Zlíně v ABS centru na Gahurově ulici. Dále kluci připravují prodejnu v Olomouci a zavítat k nim můžeš taky na jejich e-shop tady.

Podívej se na nás s Ottym ve videu

Natáčení proběhlo ve Zlínské prodejně Svět Plodů.


Kdyby to někoho zajímalo, tak tuto parádu níže sem musím dávat, kvůli použité hudbě k mým podcastům.

For Mimi by Twin Musicom is licensed under a Creative Commons Attribution licence (creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Artist: www.twinmusicom.org/
Whatdafunk by Audionautix is licensed under a Creative Commons Attribution licence (creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Artist: audionautix.com/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sbíráme cookie pro lepší fungování webu.