fbpx

#11 Odstraňuji Lidem Strachy, Které Brání k Dosažení Jejich Cíle -Petra Drobná

Share on facebook
Share on email
Share on pinterest

Když přijde na téma stravování, tak se nám s ním otvírá mnoho dalších oblastí, která jsou s ním úzce spojena. Když chce člověk zhubnout, tak jej většinou napadne to, že musí změnit stravování a začít cvičit. To, co už napadne málokoho je, že s celou touto oblastí souvisí taky naše psychika. Na těle se odráží věškerý náš způsob života. To jak se stravujeme, to jak nad sebou přemýšlíme, zda jsme šťastní nebo ne, ale taky to, jestli se věnujeme v životě tomu co nás baví. To je jen malý výčet toho, co všechno spadá pod to, když se začneme bavit o hubnutí a stravování. Strachy, které nás často ovládájí nám nejvíce brání dosáhnout to, co si nejvíc v životě přejeme. Bloky a zažité vzorce chování zasahují do našich životů tak hluboko, že si to ani neuvědomujeme.

Odstraňuji Lidem Strachy, které brání lidem k dosažení jejich cíle. Téma rozhovoru s Petrou Drobnou bylo opravdu hluboké. Já jsem si ho užila naplno. Krásné vzpomínky s návštěvou České republiky. Klikni, zvu tě!

V životě je všechno provázané

Dlouho v hlavě nosím myšlenky o tom, že hubnutí není samo o sobě jen o jídle a cvičení. Důležitost těchto myšlenek u mě sílí ještě víc, když se ke mě dostávají klientky, které se stravují zdravě, věnují se pohybu, ale přesto mají problém s nadváhou. V čem je tedy problém, když se stravují správně? Brání jim nějaký problém, který uvnitř sebe nemají vyřešený? Potlačují v sobě touhu věnovat se něčemu co je baví? Vedou život takovým způsobem, který jim nevyhovuje a brání si splnit své sny? Kvůli těmto myšlenkám jsem si pozvala Peťu Drobnou, výživovou poradkyni a vůbec člověka jako takového, ke kterému vzhlížím s velkým obdivem. Peťa se nebojí otevřít se svými nejniternějšími problémy lidem, které absolutně nezná. Dokáže se člověka ptát takovými otázkami, že ještě dlouho potom vám jejich nádech zní v uších a hlava se motá jen kolem nich.

Jde do hloubky podstaty každého problému. Nechodí kolem omáček a ptá se na to, co je člověku nepříjemné, ale potřebné k tomu, aby se posunul dál. Proto je Peťa člověkem, ke kterému budu vždycky vzhlížet s velkým obdivem a úctou. Od Peti neodejdete s nutričním jídelníčkem v ruce ale s hlavou plnou otázek v hlavě. Odejtede jiní.

Jak odstranit strach a bloky, které jim brání v dosažení jejich cíle

Často si v sobě nosíme mnoho bloků, strachů a zažitých vzorců, podle kterých by se mělo žít nebo se spíš očekává, že takto budeme žít. Mnohdy nám tyto zažité vzorce však brání v tom, dělat to, co nás baví. Máme strach co si o tom řeknou ostatní, máme strach z posměchu, ze selhání a tak se tomu, co by nás dělalo šťastnými raději vyhýbáme. Jedeme v předem vymezených kolejích, které jsou zažité a bojíme se vybočit. Peťa svým klientům s těmito bloky a strachy pomáhá dostat se tam, kde si přejí být. Původně za ní kolikrát chodí řešit jídlo a hubnutí, ale nakonec odchází s úplně jinými myšlenkami v hlavě a s jiným pohledem na život. Přejde se na téma Jak odstranit strach.

Celý podcast si poslechni níže.

Peťu najdeš na jejích webových stránkách tady.

Navázat kontakt s Peťou můžeš i přes facebook tady.

Chceš zhubnout, změnit stravování, začít cvičit, ale nevíš jak na to? Napiš mi na [email protected] a domluvi si svoji první konzultaci se mnou zdarma. Chceš začít už teď hned? Stáhni si můj eBook zdarma tady, který ti v prvních krocích pomůže.


Countrylife.cz
 Rozhovor si můžeš poslechnout i na youtube.


For Mimi by Twin Musicom is licensed under a Creative Commons Attribution licence (creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Artist: www.twinmusicom.org/

Whatdafunk by Audionautix is licensed under a Creative Commons Attribution licence (creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Artist: audionautix.com/

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sbíráme cookie pro lepší fungování webu.