fbpx

Jak na Nový Rok, tak po Celý Rok?

Share on facebook
Share on email
Share on pinterest

Jak na Nový rok, tak po celý rok. Asi to všichni moc dobře známe. S končícím rokem máme tendenci bilancovat, hodnodit, uzavírat staré, ukončovat a vyhazovat nefungující. Nový rok chceme každý otevřít jinak. S plnou vervou, energií, s hlavou a papírem plným předsevzetích.

Pro změnu Nový rok nepotřebujete

Nebudu kouřit. Nebudu jíst nezdravé jídlo. Nebudu jíst sladkosti. Když už předsevzetí nebo jakýkoliv plán, tak ho hned nenegujte slovem nebudu, ale radši přeformolujte tak, co bude a chcete. Přestanu kouřit. Budu jíst zdravě. Omezím sladkosti na minimum a budu vybírat ze zdravých variant.

A víte, co? K tomu abychom udělali změnu a s něčím novým začali opravdu nepotřebujeme Nový rok. Pokud změnu chceme, toužíme po ní a jsme pro ni pevně rozhodlí, tak jsme schopni ji udělat hned teď. Začít ze dne na den. Není třeba čekat na Nový rok. Startovací čára je pořád stejná. Buď chci a udělám pro změnu všechno co bude v mých silách a nebo doopravdy ani moc nechci a radši ji ještě na chvilku odložím.

Proto Nový rok s předsevzetím nezačínám. V hlavě nosím jen jedno. Být zase o krok lepší než vloni. V mém případě být o krok blíž k lepšímu stravování a pokud tyto řádky čtete, tak pravděpodobě chcete jíst lépe taky. Možná chcete i zhubnout a začít cvičit. Tak začnětě. Krok po kroku. I když se někdy nebude dařit a věřte mi, že ty dny přijdou. Pak je nejlepší se zase co nedřív vzchopit a pokračovat dál. Není důvod proč to vzdávat.

Podcast na Nový rok až druhý týden

Nový rok jsem nezačala zrovna plná elánu a nadšení. Proto jsem se rozhodla nahrát první podcast tohoto roku až druhý týden. Chtěla jsem zhodnotit ten minulý rok a tím taky mockrát poděkovat za vaši přízeň. Za to, že posloucháte mé podcasty a tím tak věnujete svůj čas tomu, co pro vás vytvářím ve spolupráci s dalšími odborníky. Děkuji vám všem za to. Děkuji posluchačům a děkuji taky moc hostům, který sdílejí své zkušenosti a informace dál.

Chci vás o něco poprosit. Pokud máte kolem sebe někoho by se pro můj podcast hodil, tak mi dejte vědět na email [email protected] Možná máte kolem sebe člověka, na kterého bych jinak nenarazila a byla by to škoda. Můžete taky navrhovat témata, která by vás zajímala a v kterých nemáte jasno.

První podcast roku 2018 jen se mnou. Na co jsem se v něm zaměřila?

  • Zhodnocení předešlého roku
  • Vánoce/Biokuchařka/Weston Price a Nový rok
  • Proč předsevzetí vždy nefunguje/nezakazování
  • Pokračování v tom co dělám, zase o krok blíž a lépe
  • Co pro mě znamená zdravý životní styl a jak jej vnímám /jídlo/bio/ekologie/kosmetika/drogerie/pohyb/minimalismus
  • Co vám chci popřát do nového roku

Poslouchej i na YouTube


Práva na hudbu
For Mimi by Twin Musicom is licensed under a Creative Commons Attribution licence (creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Artist: www.twinmusicom.org/
Whatdafunk by Audionautix is licensed under a Creative Commons Attribution licence (creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Artist: audionautix.com/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sbíráme cookie pro lepší fungování webu.