fbpx

Melounový Fresh s Čerstvou Mátou

Share on facebook
Share on email
Share on pinterest

Letní sezóna pro mě především znamená sezónu domácích rajčat a cuket. Vidím, že letos to pro mě bude i sezóna vodního melounu. Ne že bych jej předtím nejedla to ano, ale až letos mě napadlo z něj něco připravit. Teda připravit, žádná velká dívčí to není. O to báječnější ale výsledek je. Jediné, co na tuhle dobrůtku potřebujete je vychlazený meloun, lístky čerstvé máty a ponorný mixér. To je vše. Úžasné, že? A tolik parády.

melounový fresh

Postup na Melounový Fresh s Čerstvou Mátou

Pokud nemáš rád zrníčka z melounu, tak si je předem vydlabej vidličkou. Já jsem na to byla dostatečně líná, takže jsem je tam nechala. Na chuti to melounovému freche to neubralo, ale můj mixér je nedokázal rozmixovat úplně. Pokud ti nebude vadit melounový fresh s kousky křupavých semínek, tak si je tam klidně nechej. Fresh bude díky černým semínkům ještě víc barvitější.

Polévkovou lžící vydlabeme kousky vychlazeného melounu, které vložíme do nádoby od ponorného mixéru. Rozmixujeme jej na hustou kaši, přidáme lístky máty, které společně s melounem ještě rozmixujeme. A to je vše 🙂 Dobrůtka. Chuť melounového freshe závisí na jeho zralosti melounu. Pokud by byl meloun málo zralý, můžete zkusit přidat trochu medu.

Let the summer begin.

-h-

melounový fresh

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sbíráme cookie pro lepší fungování webu.