fbpx

Jak tvoří recepty Markéta v troubě

Share on facebook
Share on email
Share on pinterest

Markéta v troubě už tu jednou byla, když jsme společně pekly bezlepkový hruškový koláč s tvarohem ve zlínském kuchyňském studiu SCHMIDT. Když jsem měla Markét u sebe, tak jsem ji ještě vyzpovídala pro rozhovor, jak tvoří recepty.

Jak tvoří recepty Markéta v troubě

Miluji vaření a pečení. Chybí mi však takový ten um na vymýšlení receptů, i když bych si moc přála jej mít. Občas se mi něco podaří vymyslet, co opravdu stojí za to (třeba tento mandlový koláč s tahini pastou), ale většinou peču podle toho, co dům dá nebo oblíbených receptů.

Markéta v troubě tvoří podle sebe. Inspiruje se na internetu, ale recepty vytváří své nebo přetváří jejich rodinné. Vždycky si říkám wau, jak někdo dokáže takto konzistentně vytvářet super recepty. Přesvědčete se sami a podívejte se k ní na její instagramový účet Markéta v troubě.

Co mi Markéta v troubě v rozhovoru prozradila

Vždycky jsem se chtěla zeptat někoho, kdo vytváří recepty na jednu věc. Instagram Markét je převážně ze sladkých dobrůtek. Mě vždycky visí v hlavě otázka, jestli tolik sladkých věcí potom doma skutečně jí. Pokaždé si říkám, tyyy jo, jak to dělají, že pečou tolik sladkostí a přitom jsou štíhlí? Jak to dělá Markét, se dozvíte v rozhovoru.

Markét jsem se v rozhovoru taky zeptala na spolupráce s různými značkami. S pár značkami spolupracuje, tak mě zajímalo, jak taková spolupráce vypadá, podle čeho si značky vybírá a jak dlouho s nimi spolupracuje. Určitě vás bude zajímat i to, že ne všechny značky, které reprezentuje jsou placené spolupráce. Jaké značky používá nejradši a proč vám zodpoví v rozhovoru.

Vyměněné role

Před koncem rozhovoru jsme si s Markétou na chvilku vyměnily role a Markét zpovídala mě. Sleduje mě dva roky, tak ji zajímali některé věci týkající se mojí tvorby. Jaké jsou mé plány, jestli budu pokračovat s podcasty a co mě nejvíc baví.

Uvařte kávu nebo čaj a pojďte si nás poslechnout. Těším se na vás v rozhovoru.

Markétu v troubě sledujte na instagramu tady.

-h-

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sbíráme cookie pro lepší fungování webu.