Kokosové Bounty Řezy

136 Shares

Už jako dítě jsem je milovala. Plné kokosu s pořádnou vrstvou čokolády. Kokosové Bounty řezy, dvě tyčinky, které jsem si kupovala hlavně kvůli kokosu, protože ten je pro mě číslo 1. Až jsem se začala víc zajímat o jídlo a jeho efekt moje tělo, náladu a chutě, tak jsem se s nimi těžce loučila.

Hana Štipák Show Shodila 20 kilo
Už jsi slyšela můj nový podcast Hana Štipák Show?

 

Kokosové Bounty Řezy je recept na zdravé mlsání. Vyzkoušej tento úžasný recept a dej mi vědět jak se ti povedl. Hana ŠtipákPo pár letech experimentování s novými surovinami jsem věděla, že jsem se s nimi neloučila navždycky. Během svého hubnutí jsem dlouho dělala chybu v podobě odpírání si jakékoliv odměny v podobě jídla. Přitom u takového dezertu či svačinky v podobě kokosových Bounty řezů nemusíte mít výčitky nikdy a můžete si je dát s klidným svědomím v jakoukoliv denní hodinu. Dají se krásně připravit doma a jsou daleko lepší než ty kupované. Především pro vaše zdraví a postavu. Jsou bez přidaného cukru, mouky, konzervantů a podobných blbostí, které jsou snad v každém kupovaném jídle a přispívají ke kilům navíc. Tyto Kokosové Bounty řezy jsou ještě lepší o to, že jsou nepečené. Takže si suroviny uchovají jejich veškeré živiny, které se vysokou tepelnou úpravou často ničí.

raw kokosové bounty tyčinky

Ale teď už k těm řezům. Příprava je jednoduchá a surovin budete potřebovat pár.

Hana Štipák Show Shodila 22 kilo Kačka
Poslechni si i tento díl Hana Štipák Show

Ingredience

  • 1 hrnek strouhaného kokosu
  • 1/3 hrnku pořádně vychlazeného kokosového mléka (ta hustá část) nebo kokosového krému
  • 1 PL medu nebo rozmačkaného zralého banánu
  • dle libosti trochu vanilkového aroma
  • 2 PL kakaového prášku (já jsem použila nepražené)
  • 4 PL kokosového oleje

 

Postup

Strouhaný kokos smícháme s vychlazeným kokosovým mlékem, medem nebo banánem a pár kapkami vanilkového aroma. Vytvoříme hustou kaši, kterou rozprostřeme na pečící papír, podložený destičkou na krájení, ve tvaru obdélníku. Výška řezů by měla být zhruba 2 cm, ale může být i víc. Záleží kolik řezů chcete a jak vysoké je chcete.

Kokosové bounty

 

raw bounty

 

Poté dejte na hodinku do mrazáku a vytáhněte až je hmota celá zmrzlá. Mezitím si nachystejte polevu z rozpuštěného kokosového oleje a kakaa. Nechejte polevu vychladnout. Po hodince vytáhněte kokosový plát a nakrájejte je na stejné velké řezy. Ty postupně máčejte v kakaové polevě a nakonec dejte zase na chviličku do mrazáku.

-h-

raw kokosové bounty řezy

136 Shares

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *