fbpx

Když Se Dějí Změny

Share on facebook
Share on email
Share on pinterest

Možná si pamatujete na článek Ahoj, jmenuji se Hana Štipák. Týkal se změn, které se v mém životě odehrály, a které teprve nastanou. Druhá půlka změn už je tady. Když se dějí změny, tak pořádně. Vstupem na stránky jste si nemohli nevšimnout, že vypadají naprosto jinak.

Byl to účel. Dlouho jsem nosila myšlenku změny vzhledu stránek v hlavě. Jenže se stěhováním, vyřizováním věcí, hledání nového bytu a aklimatizací na španělské podmínky (především na jejich mañanu, kterou dodržují každým koutem a splňují na 100%), kdy najít dobré wifi připojení se zdá nadlidským úkolem, nebylo lehké si najít delší časový blok na tuto práci.

Jedna věc odstartovala druhou

Když nám do emailové schánky přišlo mé nové logo a zpracované jméno, věděli jsme, že na to jdeme sednout hned a dokončit to, s čím jsme začali. Nakonec celková implementace zabrala asi čtyři hodiny. Čtyři hodiny neskutečného flow, ve kterém jsme spolu s Patrikem pracovali. Výběr šablony, úprava fotek, zakomponování loga do fotek, výběr barev a druhu písma. Byl to pro nás relax.

Takový ten relax, když jdete cvičit a nevnímáte nic kolem sebe. Soustředíte se jen na sebe a veškerá energie prochází skrz celé vaše tělo. Čas utíkal, práce odsýpala a zastavili jsme se až se zavíračkou kavárny, kterou zahalila tma.

Stránky už konečně vypadají tak, jako když si řeknete: „jo, to jsem přesně já.“ Můžu si za ně stoupnout, protože z nich vyzařuje to, co ze mě. Přenáší to, co se děje ve mně k vám.

„Dobře odvedená práce“, řekli jsme si a šli si koupit zaslouženou plechovku studeného piva.

Byl důvod slavit. Obě dvě loga taky mají svůj příběh. Podnět k jejich tvorbě vznikl během jednoho náhodného setkání v pražské kavárně. Ti, kdo pravidelně sledují můj facebook možná ví, o co se jedná.

Když poznáte, že to je přesně ono

Bylo to setkání se slečnou Pavlou, se kterou jsme si hned při objednávce kávy a raw dezertu padli do oka. Jako podnět ke konverzaci byl (opět) náš pes Wallmont, který si svým vzhledem a chováním získá snad každého. Od Wallmonta přešel rozhovor k tomu, čemu se věnujeme, k cestování a ke klasickému filozofování nad životem. Během dvou hodin jsem měla pocit, že tato holka je má dlouholetá kamarádka, jen jsme se nějaký čas neviděly. Byli jsme všichni tři na stejné vlně.

Ukázala mi svoji práci. Kaligrafii. Hned mi blesklo hlavou, že to je přesně to, co pro své nové logo potřebuji. Navíc od člověka, který s našimi názory tak rezonuje. Wau! Vyměnily jsme si pár hlubších myšlenek nad mojí prací. Nad tím, jak komplexně vnímám vliv stravování a pohyb na tělo člověka, ve smyslu hubnutí či přibírání. Nakonec jsem jí to všechno sepsala a poslala pro širší obrázek mého vzhtahu k jídlu a pohybu, který chci předávat ve spolupráci s mými klienty dál.

Za pár týdnů to bylo tady. Zpracování mého jména a logo. Jméno je čitelné a jde jasně vidět, že jde o mně. Ráda bych vám vysvětlila blíž i mé nové logo. List vyjadřuje zdravý životní styl a srdce duši, protože psychická stránka hraje při hubnutí důležitou roli. Hubnutí, změna stravování a životního stylu je ze začátku pro mnoho lidí zátěží, protože musí dělat věci jinak než doposud. Kruh znázorňuje sjednocení, protože jedno bez druhého nedokáže správně a plně fungovat.

Logo Hana Stipak

Já se do loga zamilovala. Znázorňuje přesně to, o co mi jde, co nosím uvnitř sebe a co chci předávat vám.

Děkuji Pájo.

-h-

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sbíráme cookie pro lepší fungování webu.