fbpx

Opravdové Jídlo Pro Děti Proč a Jak Začít Vařit Paleo

Share on facebook
Share on email
Share on pinterest

Chceme to nejlepší pro sebe a taky pro naše děti. Opravdové jídlo pro děti a pro nás by mělo být na prvních příčkách důležitosti. To jak se stravujeme jako dospělí teď, už dopředu ovlivňuje to, jak se budou stravovat naše děti. Stravování můžeme kdykoliv změnit a tím pozitivně ovlivnit nejen náš život a zdraví, ale taky zdraví našich dětí.

Změny stravování ještě před tím, než přijde miminko na svět

To jak se budou naše děti stravovat, ovlivňujeme už před tím, než přijdou na svět. Ano, ovlivňujeme to tím, jaké my sami máme zvyky ve stravování. Nastolit nové zvyky ve stravě až během doby, kdy je žena těhotná není pozdě, ale přece je lepší na to myslet už dopředu a tak dítěti poskytnout co nejlepší možné prostředí pro růst v našem těle.

Opravdové Jídlo pro Děti Proč a Jak Začít Vařit Paleo

Opravdové jídlo pro děti, ale taky pro nás dospělé

O stravě dětí a stavě taky nás dospělých se dnes budu bavit společně s Terezou Broschovou, s kterou jsme společně již jeden rozhovor nahrávaly. Poslechni si ho zde. První rozhovor se týkal jejich boje s atopickým ekzémem u obou synů. Díky změně ve stravování příznaky atopického ekzému dokázaly značně zmírnit. Zmírnit do takové míry, že dokážou normálně fungovat.

Název předchozího rozhovoru nese název Atopický ekzém, Cesta z Pekla a přesně vystihuje to, čím si jako rodina prošli.

Svět Plodů Ořechy Semínka Sušené Ovoce Hana Štipák
Do paleo stravy patří taky oříšky a semínka. Objednej si své oblíbené ve Světě Plodů.

Strava dětí značně ovlivňuje jejich vývoj

Dnes se s Terkou nechceme zabývat tím, co bylo, ale zaměřit se na přítomnost a budoucnost. Jak kvalitním jídlem správně ovlivnit vývoj dítěte. Na co si dát pozor, jak si s námi pohrávají potravinářské společnosti a ovlivňují náš pohled na to, jak by měla strava dítěte vypadat. S Terkou ti řekneme, jak by měla vypadat strava dítěte podle paleo principů.

Naťukneme taky téma kojení a jak podpořit tvorbu mateřské mléka. Kdy začít s příkrmy u dítěte a jak nejšetrněji zpracovávat zeleninu a ovoce pro dítě.

Terka se svojí rodinou je důkazem toho, že se děti naprosto obejdou bez jakýchkoliv „dobrot“ vytvořených potravinářským průmyslem.

Stáhni si od Terky eBook zdarma 7x o Paleo Stravě Jak Mít Díky Opravdovému Zdravé Děti TADY.

Tereza Broschová eBook

Chceš už začít naplno a mít všechny potřebné informace, jak s paleo stravou u dětí začít hned teď? Kup si Terčin eBook Opravdové Jídlo Pro Děti Proč a Jak Začít Vařit Paleo TADY.

Tereza Broschová Opravdové Jídlo Pro Děti

Knihy zabývající se paleo

Příběh lidského těla – o knize se zmiňovala Terka v rozhovoru. Nezabývá se prioritně paleo stravou, ale vývojem lidského těla v průběhu evoluce. Kniha pro ty, co mají zájem o širší souvislosti. Knihu můžeš zakoupit zde.

 

 

 

 

 

21 dní k celkové transformaci těla – Mark Sisson

Čtyřhodinové tělo – Tim Ferriss

Kniha Jídlo na prvním místě – je základ, který by ti neměl uniknout. Může se ti tetelit na poličce stejně jako mě, Míši i Marušce z tohoto podcastu. Kniha o teorii programu Whole30. Kniha ti vysvětlí, jak tělo pracuje s přijatou energií z jídla a co se v našem těle děje při velké konzumaci zpracovaných sacharidů.

Whole30 – stravovací program uvedený v praxi. Jak s ním začít, jak si na něj připravit domácnost. Kniha plná receptů na 30 denní restart.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sbíráme cookie pro lepší fungování webu.