fbpx

Jak Vydělává Blog Duben 2017

Share on facebook
Share on email
Share on pinterest

Ahoj ahoj ahoj! Tady opět Patrik, Hančin manžel. Rozhodli jsme se s Hankou, že mě tu jednou za měsíc vpustí napsat nějaká svá moudra. Je to moudré? To už posoudíte samy dámy. Proč tady jsem? Mám pro vás obraz naší domácnosti, takže šup šup. Trochu toho finančního bulváru!

Plán je jasný. Chceme z Hančiného blogu vytvořit prosperující podnikání. Fíha! Časově nám to dává docela zabrat! Ano, opravdu nás to baví a naplňuje. Nestěžujeme si. Na naopak! Teprve od října na webu makáme opravdu naplno a už teď jsme schopni vydělat.

Než vás, milé dámy, přesměruji na můj web, chtěl bych vám ukázat ty nejdůležitější věci, které můžete nově najít na těchto stránkách.

Hana Štipák SHOW

Podcasty si zaslouží mít lepší webovky. Prošel jsem nejlepší weby těch nejlepších podcastů ve světě a inspiroval jsem se. Máme momentálně 5 hvězdiček na iTunes! Děkujeme! To je fakt super! Snažíme se udělat podcasty dostupné pro kohokoliv odkudkoliv.

Nový vzhled podcastů je na www.hanastipak.cz/podcast líbí? Pochvalte mi to! 😀

Taky jsme vytvořili krátké video, kde ukazujeme První český podcast pro ženy. Se slovíčkem podcast může být trochu úskalí. Co to vlastně je?? Proč? Podívej se na video a sdílej ho dále mezi své kamarádky. Pomůže nám to 🙂

Sdílet, sdílet, sdílet

Hana Štipák Obchod

Minulý měsíc jsme slíbili obchod. Voalá, je tady. V Hančiném obchodě postupně narazíš na věci, které miluje. Vlastně milujeme oba dva. Jak se nám podařilo udělat obchod? Pomocí affiliate programů. Co to je affiliate? Je to provizní program. Pokud si koupíte, milé dámy, cokoliv přes naše odkazy na Hančiných stránkách, získáme za tento obchod provizi.

Co je na tom skvělé? Nezaplatíte ani korunu navíc. Takže, www.hanastipak.cz/obchod a nakupte oříšky pro celou rodinu.

8 Kroků Jak Jednoduše Zhubnout

8 Kroků Jak Jednoduše Zhubnout Hana ŠtipákStránky www.zhubnoutjednoduse.cz jsme vytvářeli před rokem. A to byla bolest a vztekání. Ano, přiznávám se, vztekám se u tvoření webu. Hlavně, když jsem dlouho na jednom místě. Naštěstí jsme se naučili tvořit stránky jednodušeji a hlavně krásněji.

Doporučuju se podívat na www.hanastipak.cz/zhubnout-jednoduse tady je nový prodejní systém. Podporujeme české podnikání. Využíváme české platformy SimpleShop. Díky tomu už žádné složité klikání jak na původních stránkách. Teď si knihu koupíte naprosto jednoduše tady a teď.

Žádné další zdržování

Tak jo, tady to stačí. Zvu vás teď na chvíli k sobě na web. Jen na chvilku. Pak se opět můžete vrátit zde k Hance. Přece jen je jídlo a cvičení příjemnější než nějaké finanční analýzy a plánování, ne? 🙂

[su_button url=“http://patrikstipak.ps-performancesolutions.com/jak-vydelava-blog-hana-stipak-dubnu/“ target=“blank“ style=“3d“ size=“5″ icon=“icon: question“]Jak vydělává blog[/su_button]

Děkuji za váš čas, přeji krásný den,

Patrik

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sbíráme cookie pro lepší fungování webu.