fbpx

#1 Kačka Pavlíková Z Baculky 22 Kilo Dole

Share on facebook
Share on email
Share on pinterest

Kačka je moje dlouholetá kamarádka, která si zaslouží můj obdiv. Dokázala zhubnout neuvěřitelných 22 kilo. Její příběh, kdy začala se sebou něco dělat začal ve zkušební kabince, kdy si místo nových džínů z obchodu odnášela tepláky.

Jak sama řekla, tohle byla poslední kapka, která ji dokopala začít něco se svým tělem dělat a nepokračovat v tomto stavu dál.

Hana Stipak Show iTunes
nebo poslouchejte přímo ve vašem zařízení

Po pár měsících odcházela z kabinky s kalhotami o 4 čísla menší a se slzami radosti v očích. Do té doby, než vzala pevně do svých rukou to jak vypadá, se vyhýbala foťákům, upnutému oblečení a čemukoliv co by zviditelňovalo její kila navíc.

I když pracuješ na směny, tak můžeš zhubnout

Kačka pracuje jako zdravotní sestřička a je ukázkou toho, že i pokud člověk pracuje na směny, tak není důvod proč by nemohl zhubnout a postavu si udržet. Když s hubnutím začala poprosila o pomocnou ruku trenérky. Ta ji vedla v těch nejtěžších začátcích, kdy se prokousávala změnou stravování a začala s pravidelným pohybem. O tom, jak si najít cestu k pohybu až v dospělosti si poslechni tento podcast. Anička v něm předává svůj postoj k pohybu z pohledu člověka, který sportuje odmalička. Já v opozici pohled toho, kdo byl sportovní antitalent, sport nesnášel a prokousal se k němu až v dospělosti.

Podcast si můžeš přehrát i na youtube níže.

Dnes si už dokáže sama vybírat jídlo tak, aby se pořád udržovala tam, kde je teď. Sport už nevnímá jako povinnou součást hubnutí, ale naopak jako dobíječ energie, který přináší radost. Stejně jako i Aničce v tomto druhém podcastu. 

Není to lehké, ale stojí to za to

Směnování, jídlo, pohyb, nadváha? Poslechni si v tomto rozhovoru [PODCAST] jak na to vyzrála Kačka Pavlíková, která je zdravotní sestřička. Hana Štipák SHOW

Cesta to nebyla krátká ani jednoduchá. Díky ní a tomu, že bojovala sama se sebou má dnes krásných 22 kilo dole.

Teď už ví, co jí dělá a nedělá dobře a podle toho se řídí. Dříve vyzkoušela i nějaké diety, ale pochopila, že tudy cesta nevede. Naučila se normálně jíst, vybírat z přirozených a nezpracovaných potravin, k tomu přidala sport a zjistila v čem je to kouzlo jednoduchosti.

Zhubnout kila navíc není nic nemožného. Stanov si cíl, rozděl si jej na menší kousky a pravidelně z něj ukrajuj až překročíš cílovou pásku.

 

For Mimi by Twin Musicom is licensed under a Creative Commons Attribution licence (creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Artist: www.twinmusicom.org/

Whatdafunk by Audionautix is licensed under a Creative Commons Attribution licence (creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Artist: audionautix.com/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sbíráme cookie pro lepší fungování webu.