fbpx

Cyklická Žena Je Každá z Nás – Dana-Sofie Šlancarová

Share on facebook
Share on email
Share on pinterest

Když se mě někdo zeptá, jak zhubnout, tak mi v hlavě vyvstane mnoho oblastí, které do tohoto procesu bezpochybně spadají. Jednou z nich je i ženská cykličnost. Každá z nás je Cyklická žena.

Cykličnost nás každý týden mění

Některé si to uvědomujeme více, některé méně a některé vůbec nad cykličností nepřemýšlíme. Jak je možné, že nás menstruační cyklus ovlivňuje i z pohledu, když se snažíme zhubnout? Co to má vůbec s hubnutím co společného.

Společného toho má hodně. Opravdu hodně. Sama sebe určitě znáš v ty dny, kdy ti veškerá práce odsýpá od ruky. Během dne stihneš všechno, co sis naplánovala a večer máš ještě energii a chuť si zacvičit. Po cvičení tě doprovází zdravé a výživné jídlo. Potřebuješ energii a na nezdravosti nemáš pomyšlení. Sama víš, že tě jen unavují. Vítej v dynamické fázi.

Pak jsou naopak dny, kdy jsi ke všemu a všem neskutečně kritická a jednoduše vznětlivá. Nevíš, co se to s tebou děje. Nejradši bys zalezla pod deku s tabulkou čokolády a nikoho celý den neviděla. Vítej v premenstruační fázi, která je pro ženy většinou tou nejnáročnější.

Cyklická Žena Je Každá z Nás. Poznej Svoji Cykličnost a Využij Ji ve Svůj Prospěch, Když Chceš Zhubnout

Z každé cyklické fáze můžeš vytěžit co nejvíc

Vím, jak je pro mě těžké v některých fázích soustředit se na to, co je potřeba. Vím, že se v měsíci objeví týden, kdy mé psychice silové cvičení neprospívá a raději se věnuji dlouhým procházkám lesem nebo kolem pobřeží.

Vím, že tyto dny taky zažíváš. Vím, že se měníš. Vím, že jsi Cyklická žena. Porozumění své cykličnosti je cesta, která ti ukáže, že menstruace nemusí být bolestivá. Ukáže ti, že z každé cyklické fáze můžeš vytěžit co nejvíc, když budeš respektovat své potřeby daného cyklu. Knihu Cyklická žena si můžeš koupit tady. Když si knihu koupíš přes tento odkaz, tak já z toho dostanu provizi. Podpoříš tím například moji tvorbu na podcastech, která zabere mnoho času.

Buď cyklická žena

S cykličností bojovala a stavěla se proti ní i Dana-Sofie Šlancarová. Můj dnešní host. Když cykličnosti porozuměla, stala se její vášní. Několik let ukazuje ženám, jak ji využít ve svůj prospěch. Učí ženy tomu, že cykličnost je dar, díky kterému můžeme dávat život.

Je pro tebe cyklická žena úplně nová? Tak si pojď poslechnout víc do našeho rozhovoru s Danou-Sofií Šlancarovou.

Poslouchej i přes youtube

Danu-Sofii Šlancarovou najdeš:

www.cyklickazena.cz

www.cestyvasne.cz

www.provedomyzivot.cz


Cyklická Žena Hana Štipák Myranda GrayKnihu Cyklická žena si můžeš koupit tady.

Cyklický magnet, který si můžeš umístit na lednici a pomůže ti orientovat se ve svých dnech, si můžeš koupit tady.

Přeješ si, aby ti partner více rozuměl během tvých cyklických fází a věděl, jak na tebe? Tady je pro něj podrobnější Cyklický magnet pro muže.

Cyklická mapa – neocenitelný pomocník každé cyklické ženy na její cestě poznávání svého cyklu. Efektivní nástroj pro plánování života i práce v souladu s vašimi měsíčními fázemi. Můžeš ji zakoupit tady.


For Mimi by Twin Musicom is licensed under a Creative Commons Attribution licence (creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Artist: www.twinmusicom.org/
Whatdafunk by Audionautix is licensed under a Creative Commons Attribution licence (creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Artist: audionautix.com/

7 komentářů u „Cyklická Žena Je Každá z Nás – Dana-Sofie Šlancarová“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sbíráme cookie pro lepší fungování webu.