fbpx

Březen Jak Vydělává Blog?

Share on facebook
Share on email
Share on pinterest

Ahoj! Tady Patrik. Manžel Hanky. Jsem ten, který nejvíce trpí tréninkem Hanky a nejvíce si užívá všechny ty dobroty, které se u nás připravují. Jo, někdo to musí vzít na sebe! Ano, tak trochu Instahusband. Mám tady trošku překvápko. Rozhodli jsme se vám nabídnout jít pod pokličku našeho blogu. Máme před sebou obrovskou výzvu, kterou jsme si dali už na konci minulého roku.

Jaká to je výzva? Výzva se jmenuje Jak Vydělává Blog?

Jak vydělává blog? Rozhodli jsme se s Patrikem řešit každý měsíc zdroj příjmů. Děláme přehled pro sebe a ukazujeme to do světa, protože to je cesta, která nás motivuje.

Je to reálné vydělávat blogem v Čechách? Tohle je moje velká otázka. Já jsem přesvědčený, že ano. S Haničkou jsme se dohodli, že každý měsíc budeme dělat přehled návštěvnosti na našem webu. Zároveň půjdeme s kůží na trh a budeme vám ukazovat odkud nám jdou peníze.

Peníze? Jak jsme vůbec schopní se uživit? Mě baví psaní. Sám mám svůj blog a rád diskutuji s lidma jak se vydat na vlastní cestu podnikání. Hanička je moje výstavní skříň! Jsem šťastný za každého návštěvníka, kterého tu máme a opravdu vám děkuji. Zároveň jsem posazený na zadek z hostů, kteří přistoupili na nahrávání podcastů.

Žijeme ve Španělsku a podnikáme

Na podzim jsme se rozhodli přestěhovat na nějaký čas do Španělska. Máme i přesně stanovený termín, kdy se vracíme do Česka. Já jsem si chtěl zkusit, jestli umím řídit svou firmu na dálku. Zároveň to byl takový spálený most pro Hanku, že není jiné cesty než začít naplno vydělávat těmito stránkami.

Od podzimu jsme ušli velmi dlouhou cestu. Zrekonstruování stránek, příprava Hančiné knihy 8 Kroků Jak Jednoduše Zhubnout, nahrávání Podcastů Hana Štipák Show nebo rozjetí YouTube kanálu naplno. Nevěděli jsme o tom ani jeden nic. Teď o tom víme o něco víc a chceme se o to podělit.

Zajímá tě kolik vydělal blog www.hanastipak.cz v Březnu? Stačí kliknout a nahlédneš do celého reportu.

Díky moc za zájem, za sdílení a za podporu. U příštího reportu zase příští měsíc,

Patrik

Jak vydělává blog? Patrik Štipák Hana Štipák

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sbíráme cookie pro lepší fungování webu.