fbpx

#3 Barča Filgasová Vysoký Tlak a 108 Kilo Je Minulost

Share on facebook
Share on email
Share on pinterest

Moje první otázka pro Barču byla, co se změnilo od doby, kdy jsme se naposledy viděly. „Zhubla jsem 20 kilo a tím snížila vysoký tlak. Zkusila jsem brát pilulky na hubnutí, ale zjistila, že s nimi nelze dlouhodobě zhubnout.“

Nechtěla jsem mít vysoký krevní tlak ve 25 letech

Vysoký tlak a 108 kilo je minulost je téma našeho rozhovoru s Barčou. Barča je mladá holka, která vzala zdraví pevně do svých rukou. Jak se ji podařilo shodit? Poslechni si v dalším dílu Hana Štipák SHOWBarča se sebou začala něco dělat, když skončila na váze 108 kilo. Rozhodujícím momentem byla prohlídka u lékaře, který ji naměřil vysoký krevní tlak. Tohle bylo zhruba před dvěma lety. Teď už má Barča krevní tlak v pořádku, díky cvičení a změně stravování. Žádné prášky na snížení vysokého tlaku nebere.

Chodí pravidelně cvičit, změnila jídelníček, dává si pozor na to co jí. Taky si občas dopřeje i nezdravoty, protože jí pořád chutnají.

zhubnout 20 kilo

 

Říká, že je stále na začátku a má toho ještě hodně před sebou. Já vidím obrovský kus práce, který odvedla. Barča podle sebe ve své vysněné postavě ještě není, což ji motivuje pokračovat dál. Cvičení nevnímá jako pouhý prostředek ke zhubnutí. Vnímá ho taky jako nástroj jak si odpočinout a protáhnout se po osmihodinovém sezení za počítačem v práci.

Rozhovor si taky můžeš poslechnout na youtube. Klikni níže pod popiskem.

Žádné pilulky na hubnutí dlouhodobě nefungují

Co v podcastu nezaznělo (Bára si na to vzpomněla si až po ukončení nahrávání), že Barča jednou zkoušela jíst pilulky na hubnutí. Její zkušenost s pilulkami byla taková, že když si takovou pilulku dala, tak nemusela půl dne jíst. Neměla vůbec hlad a ani chuť na jídlo. „Byla jsem schopná si dát maximálně jogurt a jablko a byla jsem na celý den najezená.“

Ano, Barča sice zhubla, ale veškerá váha se vrátila velmi rychle zpět. Potom co přestala po 14 dnech pilulky brát, ji dohnal neskutečný hlad. A tak jedla, jedla a jedla, až byla tam, kde začala. Rozhozený organismus, vyhozené repliky patek philippe peníze a nikam dál se neposunula. Jak říkám já, žádné zkratky v hubnutí neexistují a pokud chcete zhubnout, tak si přečtěte tento článek.

Teď už Barča ví, že pokud chce hubnout, tak musí správně jíst a tím dávat svému tělu živiny. Ví, že k tomu musí přidat pohyb, ale že jídlo je ten nejdůležitější základní kámen. Podobný příběh měla i Kačka, která zhubla 22 kilo a její příběh si můžeš poslechnout tady.

Co pro ni bylo nejtěžší, s čím zápasí ještě i dnes a jak zvládá občasnou lenost ke cvičení, se dozvíš v podcastu.

For Mimi by Twin Musicom is licensed under a Creative Commons Attribution licence (creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Artist: www.twinmusicom.org/

Whatdafunk by Audionautix is licensed under a Creative Commons Attribution licence (creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Artist: audionautix.com/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sbíráme cookie pro lepší fungování webu.