fbpx

Ahoj, Jmenuji Se Hana Štipák

Share on facebook
Share on email
Share on pinterest

Je to už víc jak měsíc, co funguji s novým jménem Hana Štipák. Spojila jsem svůj život s Patrikem před zraky našich nejbližších, ale vnitřně se u mě toho moc nezměnilo. Možná jen to, že jej miluji ještě víc než kdy předtím, ale nevím zda to přisuzovat manželství.
Jedinou potřebu ke změně, kterou cítím už delší dobu, ale přece mám. Čekala jsem s ní až do naší svatby.

Nové příjmení a opuštění Age 4 Health

Několik měsíců mi v hlavě ležela myšlenka o přejmenování mých webových stránek. Tou dobou, kdy vznikaly jsem byla v Anglii, od čehož se odvíjel taky jejich název. Původní záměr byl vést stránky jak v čestině, tak v angličtině. Brzy jsem toho zanechala. Ze začátku jsem měla problém napsat kloudný článek v češtině, natož tak v angličtině a nestrávit nad ním celý den. Název stránek však zůstal stejný. Znělo to tak světově a chytře. Age 4 Health, věk pro zdraví.

Jenže nejednou se mi stalo, že se mě známí a přátelé ptali, zda pracuji pod nějakou firmou, právě z důvodu názvu mých stránek. Tím jsem si uvědomila, že název nepůsobí moc osobně, ale spíš jako nějaká značka.

A to jsem nechtěla a ani nechci.

Chci, aby jste si s mým jménem Hana Štipák vybavili pohyb, zdravé stravování a hlavně celkově zdravý životní styl jako směr a způsob života. Takže co s Age 4 Health?

Online služby Hany Štipák

Proto jsem se rozhodla Age 4 Health opustit. Odteď své služby v podobě poradenství ve výživě a poradenství ve cvičení a pohybu, začínám poskytovat pod vlastním jménem online. Na jednu stranu se mi název Age 4 Health úplně opouštět nechce. Na Druhou stranu se člověk v životě musí naučit pouštět, aby mohl dostávat. Navíc věřím v to, že pokud člověk vnitřně cítí, že by něco mělo být  jinak, tak by měl změnu v životě udělat.

Co si pod online poradenstvím představit?

Online poradenství probíhá jako klasické poradensvtví, které je osobní. Jen s jednou výjimkou. U online poradenství nemusíte nikam chodit. Můžete sedět pohodlně ve vašem obyváku s šálkem kávy a řešit se mnou to, co vás v oblasti jídla nebo cvičení trápí.

Online cvičení poskytuji ve formě videí, které vám sestavím a natočím přímo na míru. Poté jej odešlu do vaší emailové schránky a vy můžete začít cvičit.

Přechodem na stránky, které se budou od teď jmenovat hanastipak.cz (věřím, že se vám budou taky snadněji hledat) se nic jiného nemění. Pořád budu fungovat jako poradkyně ve výživě a cvičení. Změní se jen můj vnitřní pocit spokojenosti z prezentace mé práce, která ponese mé jméno.

Postupně bude docházet i ke grafickým úpravám stránek. Těšit se můžete na nové logo a vlogy, které můžete sledovat na youtube.com pod mým jménem. Mám ráda změny. Vždycky nás posunou kupředu za něčím novým.

Kdy jste naposledy udělali změnu, kterou jste cítili, že je potřeba udělat?

-h-

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sbíráme cookie pro lepší fungování webu.