fbpx

8 Kroků, Jak Jednoduše Zhubnout

Share on facebook
Share on email
Share on pinterest

zhubnout jednoduše8 kroků, jak jednoduše zhubnout je má malá prvotina. EBook, který je díky internetu během několika minut přístupný každému z vás, ať jste v jakémkoliv koutu republiky. Díky jeho elektronické podobě si jej můžete stáhnout z pohodlí vašeho domova a pak už se jen začíst.

8 kroků, jak jednoduše zhubnout vnímám jako nejnutnější základ. Základ, který potřebujete vědět, pokud zápasíte s nadbytečnými kily a chcete s nimi nadobro zatočit.

Knížku jsem napsala z důvodu její praktičnosti. Je vhodná úplně pro každého, kdo se nachází na samotném začátku svojí cesty ke zhubnutí. Tím, že je přístupná na webových stránkách www.zhubnoutjednoduse.cz nebo www.8krokujakjednodusezhubnout.cz, je jen na vás, kdy nahlédnete na její první stránky.

Seznamte se pomocí ukázky

EBook si můžete nejprve „osahat“ stáhnutím ukázky zdarma, která vám může ukázat, zda je knížka pro vás či nikoliv. Jestli je tím, co hledáte, a dokáže odpovědět na vaše otázky týkající se zhubnutí. Pokud vám ani takové seznámení nestačí, můžete poznat mě a i to, co se snažím ze sebe předat na mých webových stránkách.

Na těchto stránkách pravidelně zveřejňuji své články zaměřené na zdravý životní styl a všechno, co se kolem něj točí. Články vychází z mých vlastních zkušeností a mého pohledu na zdravý životní styl v dnešním 21. století.

Jelikož nelze všechny mé zkušenosti, jak zhubnout předat jen pomocí článků, vzešel nápad na knihu. Kniha nabízí ucelenější informace, které by se odděleně v článcích mohli ztrácet a špatně dohledávat. Poté by se celá linie, jak zhubnout, která prochází mými články, těžce ze střípků skládala.

Jedním z mnoha důvodů pro její napsání byla také její finanční dostupnost pro každého. Ceny služeb osobního trenéra či výživového poradce nemusí být pro každého samozřejmostí a bezproblémovou položkou. Proto by eBook 8 kroků, jak jednoduše zhubnout měl tuhle mezeru vyplnit a dostat se třeba i k vám.

 

8 kroků, jak jednoduše zhubnout

 

Dalším důvodem proč jsem zasedla za notebook a pustila se do delšího psaní, byla osobní potřeba si utříbit můj směr. Směr, kterým chci jít a ukotvit se v tom čemu věřím. Takže i mě osobně sepsání této knihy mnoho přineslo. Do knihy jsem vložila zkušenosti, které jsem získala během hubnutí, a také mnoho dalších, které jsem získala až do dnešního dne.

Celá kniha sestává z hlavního eBooku 8 kroků, jak jednoduše zhubnout a třech bonusových eBooků. Bonusové eBooky jsem pro vás připravila zcela zdarma. A protože vím, jak máme rádi dárky, tak jsem k bonusovým eBookům přidala hodinovou konzultaci výživového poradenství se mnou přes skype zdarma. Takže při zakoupení eBooku se k vám dostanou celkem čtyři bonusy.

Věřím, že si celou knihu i s bonusy užijete a pokud přece váháte, máte tu ukázku zdarma 🙂

-h-

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sbíráme cookie pro lepší fungování webu.