fbpx

5 Podcastů, 5 Týdnů, 5 Super hostů

Share on facebook
Share on email
Share on pinterest

Máme za sebou první měsíc podcastů, což znamená prvních 5 podcastů, 5 týdnů a 5 super hostů. Tímto videem, najdi ho na konci článku, bych jim chtěla  z celého srdce poděkovat, protože bez nich by podcasty nemohly vzniknout.

Z Baculky 22 Kilo Dole

z baculky 22 kilo dolePrvním odvážným hostem byla Kačka Pavlíková, která dokázala shodit 22 kilo. Kačka si prošla i různými dietami, ale zjistila, že tudy cesta nevede, že dieta není dlouhodobé řešení. Nejtěžší pro ni bylo a občas ještě i teď je překonávat sám sebe. Zvednout se, přesléct se do sportovního a jít cvičit. Dnes je Kačka o krásné 4 konfekční čísla hubenější a nesmírně jí to sluší. Jen tak dál Kači. Minul tě tento podcast? Tak si jej poslechni tady a nech se Kačkou motivovat.

Od Malička v Pohybu

pohyb cvičeníDruhým hostem byla Anička, která má pohyb v krvi už odmalička. Jako malou ji rodiče tahali po horách a tato záliba jí zůstala dodnes. Miluje pohyb ve společnosti ostatních lidí a je to pro ni vždycky společenská událost. Společně jsme přišly na to, že pro člověka, který nikdy necvičil je náročné se s pravidelným cvičením sžít. Ale jdete to! Já jsem živým příkladem. Když si člověk najde pohyb který jej baví a nevidí za ním pouze prostředek ke zhubnutí, tak se vám s jeho pravidelností vryje pod kůži a už bez něj nebude moct být. O tom, jak s pohybem začít, když jsi doposud necvičil(a) si poslechni tady.

Vysoký Tlak a 108 Kilo Je Minulost

zhubnout 20 kilo vysoký tlakTřetím hostem  byla Barča, kolem které se točí podobný příběh jako u Kačky. Barča dokázala shodit 20 kilo. Poslední kapkou proč začít se sebou něco dělat jí byl naměřený vysoký krevní tlak. Barča nechtěla brát prášky a nechtěla mít vysoký krevní tlak. Začala cvičit, změnila stravování a dnes je bez vysokého krevního tlaku. Dříve Bára taky zkusila pilulky na hubnutí, ale jejich výsledek se absolutně nedal dlouhodobě udržet. Stejně jako Kačka ví, že bylo potřeba změnit jídelníček kompletně, aby výsledky byly dlouhodobě udržitelné. Její příběh si připomeň v podcastu tady.

Od 39 Let Se Věnuji Hlavně Sama Sobě

životní styl cvičeníJanča byla mým čtvrtým hostem. Moc mě potěšila její účast na mém podcastu, protože Janča může být věkově vzorem pro naše maminky. Janča začala cvičit ve svých 39 letech, kdy vyměnila čip v hlavě a začala se víc věnovat sama sobě. Do té doby hlavně lítala kolem celé rodiny a na sebe zapomínala. Dnes Janča cvičí už třetím rokem. Díky cvičení ji přestala bolet kolena, která už měla 5x operovaná. Dnes říká, že potřebuje cvičení čím dál víc, že je jako droga. Jak jednou člověk začne, tak už nechce přestat. Janča je zastáncem toho, abychom se nevážili na osobní váze, protože to je pouze číslo, které ti nic neřekne. Nechej se nakazit a rozesmát pozitivní energií od Jany v podcastu, který stále najedeš tady.

Jak Zhubnout Po Porodu

jak zhubnout po poroduPátým hostem byla Barča, ale ne ta, která byla třetím hostem. Jiná. Barča porodní asistentka, s kterou jsme se bavily o hubnutí po porodu, které je pro každou ženu velmi individuální. Velkou roli zde hrají hormony a samotné psychické rozpoložení ženy po porodu v nové roli maminky. Shodly jsme se na tom, že předešlé cvičení ženy jí může být při porodu velmi nápomocné. Žena dokáže lépe ovládat dýchání a pracovat se svými břišními svaly a taky svaly pánevního dna. Během těhotenství ženy rozhodně nejí za dva, což je častý mýtus, kterým ženy mohou omlouvat potřebu jíst víc, což je často důsledkem hormonů, které jsou v tomto období jako na houpačce. O tom, co ještě hubnutí po těhotenství ovlivňuje, přejdi na tuto stránku.

5 podcastů, 5 týdnů, 5 super hostů

Na koho se můžeš těšit příště? Tentokrát pro tebe mám muže. Robina, který se věnuje sportu od svých tří let, závodně soutěží v kulturistice, pod jeho vedením už prošlo přes 400 lidí. Podělí se s námi mimo jiné o nejčastější mýty a omyly, které mezi lidmi stále kolují. Těšíš se a nechceš o to přijít? Tak sleduj můj facebook profil a webové stránky, kde se o novém podcastu dozvíš mezi prvními.

Podcastům zdar, těším se na tebe u dalšího dílu.

-h-

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sbíráme cookie pro lepší fungování webu.