fbpx

3 Nejlepší za Posledních 90 Dní

Share on facebook
Share on email
Share on pinterest

Nevěřila bych, že se podcasty stanou mojí silnou stránkou na webovkách. Stále mě baví psát články, což je pro mě nejlepší způsob ponoření se sama do sebe a odpovídání na témata, která nás pořád zajímají. V podcastech se ponořuji taky, ale s ostatními lidmi a jejich názory na věc. Vždycky mě fascinuje, jak se střetáváme v podobných názorech, akorát jinak řečených. Naopak mám taky ráda, když mě zaujmou nové věci. Maličkosti, kterých jsem si dřív nevšimla a nebrala na ně moc velký ohled. Když se podívám za sebe, tak vidím přesně 41 inspirativních podcastů. Rozhovorů, které jsem poslouchala s pozorností malého dítěte naslouchajíc pohádce.

3 nejlepší

Otázkou, jaké mám nejlepší podcasty, které jsem doposud nahrála, mě vždycky dostanete. Vnímám to trochu jinak, než všichni ostatní kolem mě. Podcasty pro mě byly a ještě pořád jsou něčím novým, v čem se snažím zdokonalovat. Když projedu očima podcasty od toho prvního po poslední, tak v nich taky vidím sebe, jak se u prvních styděla, měla strach, ale zároveň zvýšený adrenalin v těle. Každý pro mě znamená moc. Každý je pro mě nejlepší z jiného pohledu a proto jsem se rozhodla nechat na vás, který je ten nejlepší. Některé starší by byly ve výhodě, protože mají přirozeně víc poslechů z pohledu jejich stáří, tak jsem vybrala ty nejposlouchanější za posledních 90 dní.

Se sebeláskou boříme mýty o nízkosacharidovém stravování

To je spojení, co? Vystihuje všechny tři nejlepší podcasty za posledních 90 dní. Téma sebelásky s Lucií Kolaříkovou, kde jsme se ponořily hodně hluboce do našeho nitra ke svým citům, představám a domněnkám. Boření výživových výživových mýtů s Margit Slimákovou, které se ve společnosti stále říší rychlostí blesku a nízkosacharidové stravování s Pavlou Hlavičkou o tom, proč je výhodnější brát energii z tuků místo sacharidů.

Včera jsem přemýšlela, co tyto tři podcasty spojuje. Hledala jsem spojitost, ve které se protínají nebo naopak jedno bez druhého nemůže být. Myslím si, že jsem ta nejlepší spojení našla. Když si je pak poslechneš celé sama, tak zjistíš, že v nich vidíš naprosto jiné spojitosti než já, a to je úplně v pořádku. Každý vnímáme realitu trochu jinak a tak je to správně. Pokud ti mezi nimi cvrkne přes nos jiná spojitost než v nich vidím já, tak mi to napiš na email [email protected] Ráda si přečtu i jiné postřehy.

Celý život se učíme

In this world you are either growing or you are dying – Lou Holtz. Citát, který mi vžycky připomene, že je jen na nás, co se svým životem budeme dělat, a jakým směrem se bude ubírat. Jestli učením a posouváním se kupředu porosteme nebo jestli zakořeněním a stagnací budeme umírat. Pokaždé se mi tento citát taky vybaví, když někdo chce něčeho dosáhnout hned. Chce vidět okamžité výsledky bez velkého usílí.

Proto se tolikrát tak dlouho motáme na jednom místě a nejsme schopní se z něj odpoutat a posunout se dál. Pořád čekáme na tu záznačnou pilulku, zaručený postup, jak jednoduše na to. Jenže víte co? Kdyby všechno v životě bylo jednoduché, tak to dělají všichni. Jsme všichni štíhlí a bohatí lusknutím prstů. Místo toho, ale stále čekáme až přijde ta chvíle, až přijde ten správný čas, který je jen jeden. Právě teď.

Je jedno jestli ti cesta k cíli trvá měsíce nebo roky. Důležité je, že postupuješ kupředu. A teď už pojďme na tři nejlepší podcasty za posledních 90 dní. Dozvíš se shrnutí těchto tří témat podcastů, jak je vidím já. Pak si je samozřejmě nezapomeň poslechnout, jsou stále k dispozici na stránkách.


Práva na hudbu

For Mimi by Twin Musicom is licensed under a Creative Commons Attribution licence (creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Artist: www.twinmusicom.org/
Whatdafunk by Audionautix is licensed under a Creative Commons Attribution licence (creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Artist: audionautix.com/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sbíráme cookie pro lepší fungování webu.