#1 Kačka Pavlíková Z Baculky 22 Kilo Dole

0 Shares

Kačka je moje dlouholetá kamarádka, která si zaslouží můj obdiv. Dokázala zhubnout neuvěřitelných 22 kilo. Její příběh, kdy začala se sebou něco dělat začal ve zkušební kabince, kdy si místo nových džín z obchodu odnášela tepláky.

Jak sama řekla, tohle byla poslední kapka, která ji dokopala začít něco se svým tělem dělat a nepokračovat v tomto stavu dál.

Po pár měsících odcházela z kabinky s kalhotami o 4 čísla menší a se slzami radosti v očích. Do té doby, než vzala pevně do svých rukou to jak vypadá, se vyhýbala foťákům, upnutému oblečení a čemukoliv co by zviditelňovalo její kila navíc.

I KDYŽ PRACUJEŠ NA SMĚNY, TAK MŮŽEŠ ZHUBNOUT
Kačka pracuje jako zdravotní sestřička a je ukázkou toho, že i pokud člověk pracuje na směny, tak není důvod proč by nemohl zhubnout a postavu si udržet. Když s hubnutím začala poprosila o pomocnou ruku trenérky. Ta ji vedla v těch nejtěžších začátcích, kdy se prokousávala změnou stravování a začala s pravidelným pohybem. O tom, jak si najít cestu k pohybu až v dospělosti si poslechni tento podcast. http://www.hanastipak.cz/hana-stipak-show-2-anicka-kadlecova-od-malicka-pohybu/ Anička v něm předává svůj postoj k pohybu z pohledu člověka, který sportuje odmalička. Já v opozici pohled toho, kdo byl sportovní antitalent, sport nesnášel a prokousal se k němu až v dospělosti.

Kačka si už dnes sama dokáže vybírat jídlo tak, aby se pořád udržovala tam, kde je teď. Sport už nevnímá jako povinnou součást hubnutí, ale naopak jako dobíječ energie, který přináší radost. Stejně jako i Aničce v tomto druhém podcastu http://www.hanastipak.cz/hana-stipak-show-2-anicka-kadlecova-od-malicka-pohybu/.

NENÍ TO LEHKÉ, ALE STOJÍ TO ZA TO
Cesta to nebyla krátká ani jednoduchá. Díky ní a tomu, že bojovala sama se sebou má dnes krásných 22 kilo dole.

Teď už ví, co jí dělá a nedělá dobře a podle toho se řídí. Dříve vyzkoušela i nějaké diety, ale pochopila, že tudy cesta nevede. Naučila se normálně jíst, vybírat z přirozených a nezpracovaných potravin, k tomu přidala sport a zjistila v čem je to kouzlo jednoduchosti.

Zhubnout kila navíc není nic nemožného. Stanov si cíl, rozděl si jej na menší kousky a pravidelně z něj ukrajuj až překročíš cílovou pásku.

For Mimi by Twin Musicom is licensed under a Creative Commons Attribution licence (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Artist: http://www.twinmusicom.org/

Whatdafunk by Audionautix is licensed under a Creative Commons Attribution licence (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Artist: http://audionautix.com/

0 Shares

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *